Istota Email Marketingu

Każdego dnia na świecie wysyła się około 300 miliardów wiadomości email, co daje nam zawrotne 90 trylionów wiadomości rocznie! Obok tak potężnego medium nie sposób przejść obojętnie. Odpowiednio zastosowany mailing jest gwarancją poszerzenia grona odbiorców, a co za tym idzie – potencjalnych odbiorców. W związku z tym proponujemy Twojej firmie kompleksową obsługę email marketingu – bez znaczenia czy poszukujesz fachowej analizy swojej dotychczasowej strategii email marketingu, firmy zewnętrznej, która przeprowadzi mailing za Ciebie, czykogoś, kto zaplanuje go od podstaw i przeprowadzi w Twoim imieniu. WypromujSiebie to odpowiednie miejsce!

  • Rabaty, promocje, zniżki, przeceny.
  • Zaproszenia
  • Reklama nowego produktu lub usługi.
  • Zdobycie potencjonalnego klienta

Co możemy zrobić w ramach
Email Marketingu?

Napiszemy treść listu reklamowego

Treść napisanego przez nas tekstu uchroni Twój list przed filtrami typu anty-SPAM, a także zainteresuje odbiorcę oraz przekaże ważne informacje w interesujący sposób.

Stworzymy projekt i wykonamy szablon listu

Nasi pracownicy zaprojektują i stworzą dla Ciebie unikalny szablon listu, abyś mógł wyróżnić się spośród setek innych maili w skrzynce potencjalnego klienta.

Zapewnimy serwer do mailingu masowego

Posiadamy infrastrukturę, która pozwoli na szybką i bezproblemową masową wysyłkę maili marketingowych oraz newsletterów dla naszych klientów.

Dostarczymy bazę firm do cold mailingu

Posiadamy dostęp do szerokich baz danych firm różnych specjalizacji, dzięki czemu z pewnością znajdziesz grono klientów zainteresowanych Twoimi usługami.

Zabezpieczymy Twoją skrzynkę pocztową

Odpowiednio skonfigurujemy twoje skrzynki pocztowe tak, aby uchronić je przed atakami SPAMerów oraz innymi niebezpiecznymi praktykami.

Skonfigurujemy system automatycznych odpowiedzi

Dla Twojej wygody i produktywności wdrożymy i skonfigurujemy system automatycznych odpowiedzi oraz rezygnacji z mailingu.